Dzisiaj jest wtorek, 30 września 2014 r. 273 dzień roku.
Imieniny: Wery.
Reklama

Market Media Expert jesienią w Dzierżoniowie

Fot. AP. Przy ul. Wrocławskiej jesienią tego roku powstanie nowy market  RTV-AGD sieci Media Expert. Z początkiem maja ruszyły prace budowlaneKilka milionów złotych zainwestuje w Dzierżoniowie polska sieć Media Expert. Firma wybuduje tu market RTV-AGD, w którym zatrudnienie znajdzie około dwudziestu osób.

Prace budowlane przy ul. Wrocławskiej naprzeciwko stacji paliw przy wyjeździe w kierunku Wrocławia ruszyły na początku maja. Inwestor w pierwszym etapie na własny koszt wybuduje ok. 200-metrowy łącznik od ul. Wrocławskiej do swojej działki. Nowa droga wraz z chodnikiem i ścieżką rowerową stanowić będzie także udogodnienie komunikacyjne dla mieszkańców okolicznych domów jednorodzinnych. – Na podstawie umowy wybudujemy drogę na działce miejskiej, a następnie przekażemy ją  gminie – mówi Karol Bielecki, dyrektor ds.  nieruchomości w Media Expert. Niebawem rozpocznie się także budowa pawilonu handlowego, który najprawdopodobniej zostanie otwarty jesienią tego roku.

 

Komentarze   

 
-1 #1 Guest 2011-05-07 00:15
a nie za maly ten Dzierzoniow nataki market? :D
Cytować
 
 
+1 #2 Guest 2011-05-09 17:51
zawsze to blizej:)
Cytować
 
 
+1 #3 Guest 2011-05-15 19:51
Jestem za takimi projektami :).
Trzeba się rozwijać.
Cytować
 
 
0 #4 Guest 2011-06-24 11:12
Jestem mieszkańcem Dzierżoniowa i jak ktoś piszę, że miasto jest za małe to niech przyjedzie i zobaczy ile mamy tutaj marketów różnego rodzaju i w planach jeszcze jest wielkie Centrum handlowe na starych zakladach Diory i galeria na starym PKS :)
Cytować
 
 
0 #5 Guest 2011-08-03 12:28
w klodzko wiocha jest i galerie maja!!!!!!!!!!
Cytować
 
 
0 #6 Guest 2011-10-05 17:09
Ja mieszkam w ddz i nie mamy takiej galerii. Media Expert jest już wszędzie, w dużo mniejszych miastach np. strzelin, bogatynia, lubań od ddz, więc dlaczego nie. Jeszcze oprócz tego dwie galerie handlowe i już nie będzie trzeba jeździć do Wrocławia "na zakupy" tylko mamy na miejscu więc dlaczego marudzicie?
Cytować
 
 
+1 #7 Guest 2011-11-02 11:59
kiedy otwarcie tego media :-)
Cytować
 
 
0 #8 Guest 2011-11-03 19:37
kiedy otwarcie?
Cytować
 
 
0 #9 Guest 2011-11-05 13:55
już nie długo będzie otwarcie :)
Cytować
 
 
0 #10 Guest 2011-11-15 12:59
a dokladnie kiedy jest to otwarcie??? :-)
Cytować
 
 
+1 #11 Guest 2011-11-15 13:00
moze ktos wie albo zna date ...uprzejmie prosze o info!!!thanx :-)
Cytować
 
 
0 #12 ufo 2011-11-26 15:14
wielkie otwarcie w grudzień
Cytować
 
 
0 #13 jacek 2011-11-27 18:23
;-) otwarcie juz w srode 31.11 o godz 8 00
Cytować
 
 
0 #14 kalendarz 2011-11-27 21:47
Cytuję jacek:
31.11 o godz 8 00

tym bardziej że listopad ma tylko 30 dni :)
Cytować
 
 
0 #15 Ala 2011-12-01 09:38
Hej dziaij otwarcie Media Expert!!!!
Cytować